Japonské centrum Brno, z.s.
Starobrněnská 20
602 00 Brno

Po-Pá: 9:00 - 18:00

email: info@japancenter.czPočet návštěv: 323111


Novinky

Jak kontaktovat JBC

Pokud nás budete potřebovat kontaktovat, používejte prosím od roku 2017 tyto kontakty:

Email: info@japancenter.cz, japancenterbrno@gmail.com SMS: +420 606 275 447

Prosíme, abyste na výše uvedený telefon nevolali, ale posílali SMS. Jelikož v JCB běžně probíhá výuka, není možné telefony zvedat. Děkujeme za pochopení!

Zimní semestr v JCB

V JCB začíná od 16. ledna zimní semestr, který trvá do 28. února. Informační schůzka k začátku semestru se uskuteční 16. ledna v 17:30. Pokud chcete začít v JCB studovat japonštinu, prosíme, abyste na schůzku dorazili. Pokud nemůžete přijít, napište nám na adresu info@japancenter.cz, domluvíme se na jiném termínu schůzky.

V poslední době se ozvalo několik studentů, kteří nemohli na výše uvedený email napsat – pokud by se to stalo i vám, napište na adresu kiiroitanpopo@gmail.com.

Přihlášky:

1 hodina týdně DOCX
2 hodiny týdně DOCX
individuální výuka DOCX

Ohlédnutí za JLPT 2016

JLPT 2016 je už několik týdnů za námi – doufáme, že se všem na zkoušce dařilo, ačkoliv byly testové otázky možná o něco těžší než v minulých letech. Výsledky zkoušky budou dostupné poslední týden v lednu nebo první týden v únoru na internetu těm, kteří na přihlášku napsali heslo. Papírové certifikity dorazí v únoru poštou do JCB. Studenti UK, UP, CJS a JCB dostanou certifikáty od svých učitelů. Ostatním jejich výsledky pošleme poštou.

Příští rok se zkouška bude konat 3. prosince, opět v prostorech Mendelovy univerzity. První informace budou dostupné v květnu. Všem děkujeme za práci, kterou odvedli, a přejeme krásné Vánoce. Sejdeme se na Mendelově univerzitě příští rok!