Japonské centrum Brno, z.s.
Starobrněnská 20
602 00 Brno

Po-Pá: 9:00 - 18:00

japancenterbrno@gmail.com


Novinky

Nové číslo bankovního účtu

Od 1. 1. 2022 budeme mít nový bankovní účet. Proto prosím v případě zasílání plateb za vyučování použijte následující účet: 8291701507/6100 (Equabank), var. symbol je 0

Do 31. 12. 2021 prosím používejte tento účet: 4200128859/6800 (Sberbank), var. symbol je 0

Děkujeme za pochopení.

Informace k zimnímu semestru 2022

Nově začínající žáky prosím, aby se dostavili do Japonského Centra (Starobrněnská 20, Brno) dne 10. ledna 2022 v 18:00 na první meeting. Dohodneme se zde na čase Vaší první hodiny a budete si moci pořídit potřebné učebnice (hiragana, katakana, kandži). Cena za všechny tři učebnice je 360 Kč.

Pokud se chtějí studenti učit japonsky individuálně, spadají automaticky do „Individuální výuky“, tzn. cena se odvíjí od 410 Kč/h, bez ohledu na to, zda-li budou chtít docházet na jednu nebo více hodin týdně. Pokud student nebude součástí vícečlenné skupiny, nemůže mít cenu za výuku podle „Skupiny A“ nebo „Skupiny B“, cena za celý semestr se vypočítá až na konci semestru podle počtu uskutečněných hodin (počet hodin x 410 Kč).

Pro studenty, kteří bydlí daleko nebo nemohou docházet na osobní výuku, je dále možná volba online studia přes aplikaci Zoom. Studenti, kteří stojí o online výuku, napište mi prosím e-mail na adresu japancenterbrno@gmail.com. V Japonském Centru jsou 4 japonští a 1 český vyučující a všichni jsme ochotní Vám poskytnout výuku online. Pokud se chcete učit japonštinu s českou lektorkou, určitě je to možné.

(DŮLEŽITÉ! Čas nebude možno si individuálně domluvit. Pokud nebude dostatek lidí na Vámi zvolené úrovni, hodina se neuskuteční.)

Možnost zakoupení balíčku učebnic

Nabízíme Vám možnost koupit si výhodný set učebnic Hiragana, Katakana, Kanji a Čteme japonsky. Cena za jednu učebnici je 120 Kč, tj. kompletní set u nás získáte za 480 Kč.

(u následujících příkladů nezáleží na obsahu setů, můžete si tedy odjednat buďto více kusů stejné učebnice nebo od každého druhu jeden)

  1. 120 Kč (1 kus) + 90 Kč poštovné a balné (celkem 210 Kč)
  2. 240 Kč (2 kusy) + 90 Kč poštovné a balné (celkem 330 Kč)
  3. 360 Kč (3 kusy) + 130 Kč poštovné a balné (celkem 490 Kč)
  4. 480 Kč (kompletní set) + 150 Kč poštovné a balné (celkem 630 Kč)
  5. Pokud si budete přát více než 4 kusy učebnic, prosím, obraťte se na nás na mailové adrese japancenterbrno@gmail.com.

Pokud si budete přát odeslat učebnice na Slovensko nebo do jiné země, prosím, rovněž nás kontaktujte na emailu.

Možnost zakoupení dárkového poukazu na výuku

Darujte zážitek a nové znalosti – darujte poukaz na výuku! Můžete si u nás koupit dárkový poukaz na jakýkoliv typ výuky v našem Japonském centru. Platnost poukazu je 1 rok od data vystavení.

Prodej učebnic japonštiny

JCB může prodávat učebnice japonštiny. Nyní mám ve skladě:

Pokud chcete koupit něco z výše uvedeného seznamu můžete přijít do JCB, nebo Vám to mohu poslat. Můžu zařídit i další učebnice dle vašeho výběru. V případě zájmu mi napiště e-mail – objednávku. Více informací v záložce Obchod.

Nová učebnice čtení japonštiny

Asociace učitelů japonštiny v České Republice vytvořila novou učebnici ‚Čteme japonsky‘, která je učená žákům japonštiny až do levelu N4. Cena učebnice je 100 Kč. Žáci, kteří již mají s japonštinou nějaké zkušenosti budou schopní v učebnici číst a tak Vás vyzývám, aby jste si ji pořídili. Učebnice obsahuje klíč ke všem daným úkolům kromě krátkých slohových prací.

Změna čísla a emailové adresy JCB

Toto číslo a email již nejsou v provozu, proto na ně prosím nevolejte a nepište.

+420 773 278 823
info@japancenter.cz

Pokud potřebujete kontaktovat Japonské centrum, napište nám na email: japancenterbrno@gmail.com

Na Facebookové stránky JCB prosím nepište. Napište nám na email: japancenterbrno@gmail.com.